Απόφαση επιλογής τουριστικού πρακτορείου για εκδρομή στην Ιταλία

Σχετικά με την ανάρτηση του 3ου ΓΕ.Λ. Ευόσμου που αφορά την πρόκληση ενδιαφέροντος για την πραγματοποίηση επταήμερης εκδρομής μαθητών στην Νάπολη και τη Ρώμη, η επιτροπή που συστάθηκε, αποτελούμενη από τον Διευθυντή του Σχολείου, Γ. Κλαπανάρη, τις υπεύθυνες καθηγήτριες Ε. Καρανικολάου και Σ. Τεπελίδου και δύο μαθητές, κατόπιν εξέτασης των προσφορών αποφάσισε:

• να απορρίψει τις προσφορές των τουριστικών γραφείων Zorpidis Travel, Mazi Travel and Events και Apollo travel services, με την αιτιολογία ότι δεν ανταποκρίθηκαν στις προϋποθέσεις που τέθηκαν στην ανάρτηση,
  • να επιλέξει την προσφορά του ταξιδιωτικού γραφείου Dromeas, καθώς κρίθηκε συμφερότερη από οικονομική άποψη.

Παρακαλούνται όσοι ενδιαφερόμενοι επιθυμούν να υποβάλουν τις ενστάσεις τους έως τη Δευτέρα 29 Οκτωβρίου, στις 10.00 π.μ.

Λεπτομέρειες μπορείτε να δείτε στην Πράξη 106/19.10.2018 στον ακόλουθο σύνδεσμο: Πρακτικό για εκδρομή στην Ιταλία

Σχολιάστε / Απαντήστε