Υπηρεσιακή λειτουργία 3ου ΓΕ.Λ. Ευόσμου – Υποστήριξη για την υποβολή Μηχανογραφικού

Το σχολείο σε όλη τη διάρκεια των θερινών διακοπών θα είναι ανοιχτό κάθε Τετάρτη από τις 8 το πρωί μέχρι τις 2 το μεσημέρι.

Επιπλέον, οι υποψήφιοι  και οι υποψήφιες που θέλουν να υποβάλουν το Μηχανογραφικό τους, μπορούν να απευθύνονται στο Λύκειο, το οποίο θα είναι ανοιχτό την Τετάρτη 13-7-2022 και τη Δευτέρα 18-7-2022 από τις 8 το πρωί μέχρι τις 2 το μεσημέρι για οποιαδήποτε πληροφορία, υποστήριξη, ακόμα και χρήση υπολογιστή, αν τυχόν τα παιδιά δεν διαθέτουν.

Για τη συμπλήρωση και την υποβολή του Μηχανογραφικού Δελτίου μπορείτε να δείτε την ανάρτηση του Υπουργείου Παιδείας εδώ.

Καλό καλοκαίρι!

Σχολιάστε / Απαντήστε